Centrum závodu včetně
místa ubytování je na adrese:

Amfiteátr Březinovy sady
Březinovy sady 4733/16
586 01 Jihlava
Česká Republika

N 49°23.94625', E 15°35.59823'

Jedná se o areál letního kina s přilehlou loukou. Areál se nachází v údolí říčky Jihlávky, v lesoparku Heulos, uprostřed města Jihlava.

wembo


Přímo v amfiteátru se nachází:

1. kancelář závodu, kde probíhá registrace
2. cílové měřící místo
3. startovací měřící místo
4. Prostor pro střídání (mezi cílovým a startovacím místem)
5. občerstvení / catering
6. stanoviště časomíry

Louka vedle amfiteátru a atletické hřiště budou rozděleny na camp/pitstopy. Trať bude vedena loukou mezi pitstopy. Rozměry pitstopů jsou 3 x 6 m. Rozložení a číselné označení pitstopů viz náčrt níže.

Na jeden pitstop má nárok:

- sólo závodník
- dvojice
- čtveřice

Přihlášeným závodníkům se zaplaceným startovným nabízíme možnost zarezervovat konkrétní pitstop. Aktuální informace o obsazenosti bude na FB nebo WEB, komunikace přes e-mail: jihlavska24mtb@centrum.cz
Více také na:
www.jihlavska24mtb.cz/kontakty.html
www.facebook.com/jihlavska24mtb.cz

Pro závodníky, kteří přicestují bez kempovacího vybavení, připravíme zařízený pitstop (stan, židle, stůl, elektřina). Předpokládáme, že takových pitstopů bude nejvíce 30. Rezervujeme pro mě místa B3 až B32. Tyto zařízené pitstopy jsou zpoplatněny a už při přihlašování do závodu je objednejte.

Auta nesmí vjíždět na louku. Parkovat lze podélně na asfaltové silnici a příčných parkovacích místech. Přesné parkovací místo nelze zarezervovat, daný je celkový počet.
Parkovacích míst je v areálu omezený počet. Míst je 150. Proto jsou zpoplatněna a už při přihlašování do závodu je objednejte. Všichni závodníci mohou do areálu vjet a vyložit materiál zdarma.
Míst pro karavany je v areálu také omezený počet. Míst je 20. Proto jsou zpoplatněna a už při přihlašování do závodu je objednejte.

sliby-chyby
wembo


Praktické informace:

Nejbližší mezinárodní letiště jsou v Praze a ve Vídni.
Cesta z Prahy cca 2 h, z Vídně cca 3 h, v závislosti na provozu.

Příjezd do areálu je kolem fotbalového stadionu.
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor