Centrum závodu včetně
místa ubytování je na adrese:

Amfiteátr Březinovy sady
Březinovy sady 4733/16
586 01 Jihlava
Česká Republika

N 49°23.94625', E 15°35.59823'

Jedná se o areál letního kina s přilehlou loukou. Areál se nachází v údolí říčky Jihlávky, v lesoparku Heulos, uprostřed města Jihlava.

wembo


Přímo v amfiteátru se nachází:

1. kancelář závodu, kde probíhá registrace
2. cílové měřící místo
3. startovací měřící místo
4. Prostor pro střídání (mezi cílovým a startovacím místem)
5. občerstvení / catering
6. stanoviště časomíry

Louka vedle amfiteátru bude rozdělena na camp/pitstopy. Trať bude vedena loukou mezi pitstopy. Rozměry pitstopů jsou 3x6m. V kempu bude cca 5 míst s možností připojení elektřiny. Rozložení a číselné označení pitstopů viz náčrt níže.

Na jeden pitstop má nárok:

- sólo závodník
- dvojice
- čtveřice

Přihlášeným závodníkům se zaplaceným startovným nabízíme možnost zarezervovat konkrétní pitstop. Vyznačené a zarezervovatelné budou pouze pitstopy přímo přiléhající k trati. Bude jich tedy jen omezené množství. Rezervování bude probíhat podle časového sledu žádostí. Zbytek louky bude ponechán volně závodníkům, kteří nestihli rezervovat. Aktuální informace o obsazenosti bude na FB nebo WEB. Rezervační žádosti a komunikace přes e-mail: jihlavska24mtb@centrum.cz
Více také na:
www.jihlavska24mtb.cz/kontakty.html
www.facebook.com/jihlavska24mtb.cz

sliby-chyby
wembo


Informace k parkování

Auta nesmí vjíždět na louku. Parkovat lze podélně na asfaltové silnici a příčných parkovacích místech kolem louky. Přesné parkovací místo nelze zarezervovat.

Parkovacích míst je v areálu omezený počet, cca 150. Proto po naplnění kapacity parkovacích míst budeme muset vykazovat další automobily ven z areálu. I v tom případě však budou moci závodníci do areálu vjet a vyložit materiál.

Míst pro karavany je v areálu také pouze omezený počet. Míst je cca 20. Přihlášeným závodníkům se zaplaceným startovným nabízíme možnost zarezervovat místo pro karavan. Rezervování bude probíhat podle časového sledu žádostí. Žádosti a komunikace přes e-mail: jihlavska24mtb@centrum.cz

Praktická informace o příjezdu

Nejvhodnější je odbočit z Okružní ulice do ulice Úvoz a z kruhového objezdu do ulice Na Stoupách.

Ulicí Na Stoupách ze zmíněného směru je jediný příjezd do areálu (kolem fotbalového stadionu). Vyznačeno červenou čárou na obrázku níže. Nenechte se navigací zlákat na jakoukoli jinou příjezdovou cestu, pokud nechcete projíždět parkem za asistence policie.
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor