11. 4. 2022
Jihlava 24 hours MTB WEMBO European Championchips se uskuteční 18. – 19. 6. 2022

Závod se uskuteční v plánovaném, ovšem až třetím, termínu. Za dvojnásobným přeložením, nejdřív na rok 2021 a pak na rok 2022, byl Covid 19. Naštěstí je tato komplikace minulostí a tak nic nebrání v uspořádání závodu.

Na start se 18. června 2022 v 11:00 hodin na jihlavském Masarykově náměstí postaví nejlepší evropští vytrvalci horské cyklistiky. Mistrovství Evropy pro rok 2022 se pořádá pod hlavičkou mezinárodní organizace WEMBO. Od původního termínu závodu jsme o dva roky starší, a tak jsme všichni zvědaví, jak si povedou domácí závodníci v cyklistickém měření s vytrvalci z Evropy. Ve startovní listině figurují zástupci sedmnácti evropských států a tak se diváci v Jihlavě mají na co těšit.

Pořadatelé ze spolku Sliby-Chyby jsou připraveni nastoupit na své pozice u trati a opět, již po desáté, uskutečnit v Jihlavě hodnotnou sportovní akci. Budou celých 24 hodin plně k dispozici a zajistí komfortní podmínky nejen pro závodníky a členy jejich doprovodu, ale i pro diváky. Pořadatele poznáte nejen podle červených triček, ale i podle jejich dnes již legendárních úsměvů.

Do závodu zbývají už jen tři měsíce. Sledujte proto webové a facebookové stránky, kde najdete informace o přípravě závodu. My pořadatelé věříme, že se závodníkům v Jihlavě bude líbit a tak nezbývá než připomenout slova ředitele závodu, Jiřiho Holoubka: „Přijeďte, bude to stát za to“.

Ivo Renza
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor
sponzor